mandag 16. mai – uke 20
Gregersen AS forteller at selskapet i slutten av mai legger ut til landsdekkende roadshow og vil mobilisere bransjen fra Tromsø til Kristiansand til å møte opp.
Roadshowet starter i Tromsø 25.05. og avslutter på Hamar 04.06.
– Vi ønsker å promotere HPs lateksskrivere og andre spennende storformatprodukter. Du får se storformatskannere, lateks- og vannbaserte skrivere, ripper og media. Informerer Rune Hanken hos Gregersen AS.
På hvert stoppested får du god anledning til hands-on demo av maskinvare og visning
av mediatyper og programvarer.
– Vår turnébuss er sprengfull av utstyr. Ved hvert stoppested vil salgskonsulentene våre gjerne la deg få teste utstyr og svare på spørsmål, avslutter Rune Hanken. Meld deg på via http://www.gregersen.no/default.pl?showPage=774, send en mail til roadshow@gregersen.no eller ring 23 17 52 00.
Roadshow-ruten;
25.05 Tromsø
26.05 Narvik
27.05 Fauske
28.05 Steinkjer
28.05 Trondheim
31.05 Molde
31.05 Ålesund
01.06 Bergen
02.06 Haugesund
02.06 Stavanger
03.06 Kristiansand
03.06 Larvik
03.06 Larvik
04.06 Hamar
Stora Enso oppnår det beste resultatet på 20 år for første kvartal 2022. Men selv om de igjen har svarte tall på bunnlinjen for sin papirproduksjon, er dette ikke lenger et strategisk fokuspunkt for dem. Der papir utgjorde 70 % av omsetningen i 2006, utgjør det i dag kun 15 %.
Publisert av:Initiativet «Print Against War» oppfordrer trykkerier og formidlere, utgivere, influensere og leverandører til trykkeri- og emballasjeindustrien om å gå sammen for å støtte sine kolleger i Ukraina i denne utrolig vanskelige tiden. Du kan f.eks. legge inn muligheten til frivillige donasjoner i nettbutikken din.
Publisert av:Electronics For Imaging (EFI) lanserer fem nye EFI Fiery digitale grensesnitt (DFE) basert på den nyeste Fiery-plattformen, Fiery FS500 Pro. Konica Minolta vil være den første til å integrere dem med sine produksjonsmaskiner på grunn av deres mangeårige samarbeid med EFI.
Publisert av:In-Trykk er et lite og tradisjonsrikt printsenter lokalisert sentralt i Oslo. De leverer digitaltrykk i alle formater til en lojal kundemasse i sitt nærområde – som kan være ganske stort. Firmaene ligger tett i tett i sentrale Oslo og de trenger printtjenester fortøpende.
Publisert av: