[metaslider id=21589]
Å bygge en messestand kan være en slitsom og tidkrevende oppgave. For andre tar det ca 2,5 timer. Det var nemlig alt en representant fra Maxibit trengte for å bygge en 24 kvadratmeter stor stand på Sign, Print & Promotion-messen i høst.
Ifølge skilt- og utstillingsleverandøren Maxibit ankom en av deres representanter messehallen på Hellerudsletta noen timer før åpning for å starte byggingen av selskapets stand på 24 kvadratmeter. Det tok i underkant av 2,5 timer, skriver selskapet i et nyhetsbrev.
Standen ble bygget med selskapets bærbare og gjenbrukbare produkter – bakvegger og lysbokser som Stage Impact og LightScape og Scene UltraLight samt resepsjonsdisken LaunchPack 2.0. Et trykt teppe med Maxibit-logo ble brukt på gulvet.
Da messen var over, pakket Maxibits representant alt i transportvesker på under 1,5 time. Ingenting måtte kastes. Alt kan gjenbrukes på neste messe.
Sign, Print & Promotion-messen ble arrangert 20. – 21. oktober.