tirsdag 17. mai – uke 20
Selv om noen av dere allerede har hatt fornøyelsen av å snakke med Cato, er vi i AGI glade for å kunne meddele dere at vår nye salgssjef Cato Ingebretsen nå er på plass!
Cato er fra Oslo og har lang fartstid fra salg og markedsføring.
– Jeg er fortrolig med grafisk industri, men mest fra utsiden. Nå ser jeg frem til å bli bedre kjent med bransjen, møte kundene og forstå deres bruk og behov for annonsering.
Jeg vil gjøre det jeg kan for å bistå våre samarbeidspartnere med effektiv markedsføring, både på papir og web, sier Cato.
Du treffer Cato på 90 17 79 17 eller via mail cato@agi.no
Stora Enso oppnår det beste resultatet på 20 år for første kvartal 2022. Men selv om de igjen har svarte tall på bunnlinjen for sin papirproduksjon, er dette ikke lenger et strategisk fokuspunkt for dem. Der papir utgjorde 70 % av omsetningen i 2006, utgjør det i dag kun 15 %.
Publisert av:Initiativet «Print Against War» oppfordrer trykkerier og formidlere, utgivere, influensere og leverandører til trykkeri- og emballasjeindustrien om å gå sammen for å støtte sine kolleger i Ukraina i denne utrolig vanskelige tiden. Du kan f.eks. legge inn muligheten til frivillige donasjoner i nettbutikken din.
Publisert av:Electronics For Imaging (EFI) lanserer fem nye EFI Fiery digitale grensesnitt (DFE) basert på den nyeste Fiery-plattformen, Fiery FS500 Pro. Konica Minolta vil være den første til å integrere dem med sine produksjonsmaskiner på grunn av deres mangeårige samarbeid med EFI.
Publisert av: