Canon på HID

PUBLISERT: 16 februar 2015
OPPDATERT: 16 februar

Canon Europa vil presentere sine høyhastighets digitalproduksjonsløsninger under Hunkeler Innovation Days i februar.  I tillegg vil Canon kunngjøre sine nyeste innovasjoner innen høyhastighets digitalproduksjon og demonstrere sin industriforståelse. Dette sier Canon Norge i en pressemelding.

– Vi ønsker å inspirere utskriftsleverandører til å utvikle en digital arbeidsflyt og en forretningsmodell som passer deres marked, sier Svein Moe Ihler, Marketing Manager, Commercial Print Group, Canon Norge.

– Canon investerer kontinuerlig i ny teknologi og vi vil vise besøkende vår framdrift og utvikling siden forrige Hunkeler Innovation Days. Canons stand vil illustrere og presentere den omfattende serviceporteføljen vår, fra inndata -, til implementering av arbeidsflyt for produksjonsmiljøer. Nye forretningsmodeller oppstår i bransjesegmenter som grafisk industri, transaksjon og direct mail. Med Canon programvare og tjenesteportefølje kan kundene utvikle og styrke sin verdikjede.

– Noen av våre kunder har benyttet vår teknologi i mer enn 15 år og vi er stolte av å fortsette å bidra til deres suksess. Ved å dele disse eksemplene håper vi å inspirere flere bedrifter til å se hva de kan oppnå sammen med Canon, avslutter Ihler.

Canons stand er Booth P07 på Hunkeler Innovation Days 23.-26. februar 2015.

Les mer på HIDs nettsider.

Hunkeler Innovation Days er organisert av Hunkeler, leverandør av ferdiggjøringsløsninger. Arrangementet holdes annenhvert år i Lucerne, Sveits. Hunkeler Innovationdays skal vise hvordan de ulike utskriftsleverandørene integrerer med Hunkeler for å levere komplette systemer med integrerte for- og etterbehandlingsløsninger.

Siste nytt

Sara Schumacher, 25 år: Slik kan grafisk bransje tiltrekke seg yngre

Sarah Schumacher hjelper trykkerier med å tiltrekke seg nye generasjoner til trykkeribransjen. Det handler om hvordan bedrifter kommuniserer, styrker kunnskapen om bransjen, men også om å samarbeide mer med opplæringskurs.
Sarah-Schumacher
Sara Schumacher, 25 år: Slik kan grafisk bransje tiltrekke seg yngre

Fujifilm med ny arbeidsflytløsning for små trykkvirksomheter

Fujifilm lanserer Revoria XMF PressReady Lite, en arbeidsflytløsning skreddersydd for mindre bedrifter som ønsker å automatisere arbeidsflyten sin.
1280x400_Revoria_XMF_PressReady_Lite_Image_0
Fujifilm med ny arbeidsflytløsning for små trykkvirksomheter

HP avslører ny chatbot til trykkproduksjon

Flere nye funksjoner i HPs programvare, inkludert en dedikert KI-agent og chatbot for trykkproduksjon, er utformet for å gjøre det enklere for skrivere å automatisere arbeidsflyter.
HP-Nio.-PR-foto
HP avslører ny chatbot til trykkproduksjon

Event med Antalis og HP: Maksimér din storformatproduksjon

Sammen med produkteksperter fra HP i Barcelona inviterer Antalis Norge  deg til en heldag om storformat. Lær mer om de nyeste trendene og hvordan du kan oppnå maksimal lønnsomhet ved å selge de riktige applikasjonene.
Christer w
Event med Antalis og HP: Maksimér din storformatproduksjon

Les videre

Kongsberg forenkler håndteringen med ny programvare

På Drupa i fjor lanserte Kongsberg PCS sitt nye flaggskip ultimate 24. Det var en gitt følgesvenn for årets FESPA -messe samt et C24 -bord og nyheter innen programvare.
David
Kongsberg forenkler håndteringen med ny programvare

«Et utstillingsvindu for å få flere til å oppdage oss»

Addbrands ambisjon er å være Nordens beste grossist innen papir, konvolutter, lett emballasje og grafisk tilbehør. På Sign, Print & Promotion, 19.–20. mars, vil de vise et utvalg av deres brede produktportefølje.
Addbrand kollage
«Et utstillingsvindu for å få flere til å oppdage oss»

Merking med laserpresisjon

Svenske Logimark selger merking- og etikettløsninger og stiller ut på Sign, Print & Promotion for første gang. De tar med lasermaskiner og lasermaterialer for å vise hvordan man kan kombinere teknisk innovasjon med en personlig touch.
Pontus
Merking med laserpresisjon

Alt i en messehall under Sign, Print & Promotion

Sett av den 19.– 20. mars 2025 i kalenderen. Da er det nok en gang duket for den største messen og møteplassen i Norges grafiske bransje: Sign, Print & Promotion.
SIPP kollage
Alt i en messehall under Sign, Print & Promotion