Se filmen Ricoh lagde til Sign & Print Scandinavia:
Eirik Bergh er ansatt som konsernsjef i Ålgård Offset Gruppen. Han tiltrådte stillingen 3. august 2026, og kommer senest fra en lignende rolle i Skanem Group.
Mediehuset Andvord styrker satsingen på bokproduksjon ved å starte en egen bokavdeling. Ambisjonen er klar: å bli Norges ledende leverandør av bøker og produsent av digitaltrykte bøker.
Durst Group har kjøpt en majoritetsandel i Triple C Labs, selskapet bak CoCoCo-plattformen.
Konkursboet etter Make!Graphics ser ut til å kjøpes opp av flere lokale aktører. Ifølge bostyrer Håvar Wiik ser det derimot mørkere ut med å finne en løsning for Merkur Grafisk.
Høsten 2025 lanserer hurtigmatkjeden Sibylla, eid av Nordic Fast Food AB, en reklameburger kalt Viking Burger. Den selges i en emballasje formet som et vikingskip. En unik løsning som deltar i årets Packnorth Awards i kategorien Take-Away emballasje.
På Drupa i fjor lanserte Kongsberg PCS sitt nye flaggskip ultimate 24. Det var en gitt følgesvenn for årets FESPA -messe samt et C24 -bord og nyheter innen programvare.
Addbrands ambisjon er å være Nordens beste grossist innen papir, konvolutter, lett emballasje og grafisk tilbehør. På Sign, Print & Promotion, 19.–20. mars, vil de vise et utvalg av deres brede produktportefølje.
Svenske Logimark selger merking- og etikettløsninger og stiller ut på Sign, Print & Promotion for første gang. De tar med lasermaskiner og lasermaterialer for å vise hvordan man kan kombinere teknisk innovasjon med en personlig touch.