
Fujifilm lanserer Revoria XMF PressReady Lite, en arbeidsflytløsning skreddersydd for mindre bedrifter som ønsker å automatisere arbeidsflyten sin.
Selskapets originale XMF PressReady-løsning har muligheten til å integrere nett-til-utskrift-systemer med MIS-styringsinformasjonssystemer. Den kan håndtere utskriftsproduksjon på flere POD-trykkerier, enten det er Fujifilm-maskiner eller ikke-Fujifilm-merker drevet av Fiery DFE-er. Systemet passer best for store trykkerier med flere trykkpresser.
For mindre bedrifter som kanskje bare bruker én eller to trykkpresser, er systemet ofte mer avansert enn de trenger. Derfor har Fujifilm nå lansert PressReady Lite.
Gruppering av lignende jobber
– Det er et arbeidsflytsystem som er nøye rettet mot mindre bedrifter, og gir muligheten til å sjekke og korrigere PDF-filer, og å lage automatiserte arbeidsflyter for å intelligent gruppere jobber for utskrift, en oppgave som ellers kan være svært tidkrevende, sier John Davies, Workflow Product Group Manager, Fujifilm EMEA.
For eksempel kan jobber som inkluderer bruk av rosa toner, eller jobber som alle skrives ut på samme media med samme sett med tonere, grupperes automatisk for utskrift for å minimere unødvendige tonerbytter eller medieinnlasting og -utlasting.
Lite-versjonen er tilgjengelig for bruk med Fujifilms Revoria SC285-, EC2100- og PC1120-modeller, og inkluderer automatiserings- og tidsbesparende funksjoner rettet mot løsninger med én enkelt trykkpresse, noe som gjør det til en enkel måte å legge til automatisering selv når en av disse trykkpressene er den eneste produksjonsenheten.







