søndag 11. april – uke 14
Mimaki kutter prisen på sin tekstilprinter TS300P-1800 i en kampanje som gjelder for hele EMEA området. Kampanjen er en såkalt End-of-summer kampanje, men prisreduksjonen vil vare ut året.
Printerfabrikanten Mimaki annonserte nylig en kampanje på en av sine sublimeringsprintere, TS300P-1800. Denne printeren er spesielt utviklet for tekstilprint og tilbyr kostnadseffektiv produksjon som likevel har høy kvalitet og hurtig produksjon. I et presseskriv står det at prisreduksjonen vil være betydelig, og gjelder frem til 31. desember 2018.
Mimaki representeres i Norge av Signcom, og de kommer til å ta med et utvalg av Mimakis brede sortiment til Sign, Print & Pack, bransjens største messe og møtested 19. og 20. september på X Meeting Point på Hellerudsletta utenfor Oslo.
Signcom vil også vise et utvalg av forbruksmateriell som skjærefolier, printvinyl, bannere, transferfolie, blekk, tekstiler m.m. Du finner dem på stand A:70 på messen, og du kan også besøke dem på nett: signcom.no. Mimaki Europe har også lagd en egen, dedikert side til kampanjen, den finner du her.
Det drar seg mot virtuelt Drupa og Konica Minolta inviterer oss inn til å registrere oss for websesjonene sine og få ny innsikt i deres teknologier innen produksjonstrykk, konvertering av etiketter, blekkskrivertrykk, utsmykning og etterbehandling.
Publisert av:Det har foregått en handelslekkasje fra norske bedrifter til land med lave lønninger. Etter hvert som automatisering og robotisering fortrenger arbeidsplassene kan oppdragene finne veien hjem igjen. Dette gir ringvirkninger både i lavtlønns- og høytlønns-landene.
Publisert av:Keypoint Intelligence har publisert testrapporten for Canons 64 tommers rull-til-rull-skriver, Colorado 1650. Skriveren ble testet i kategoriene bildekvalitet, brukervennlighet og hastighet, og oppnådde svært gode resultater i samtlige kategorier.
Publisert av: